Results

599 entries
Archer Club State Country Flight 1 Flight 2 Flight 3 Target
Open Mens Recurve:63 entries
Alan RyanWVACACTAustralia1pm13
Ian BrownWVACACTAustralia1pm1
Ben PawsonTACACTAustralia9am5
Ian SalmonWVACACTAustralia1PM8
Mark FornasierTTANQLDAustralia
Darren ParkerPCYCNQLDAustralia
Adam BridgesNCANSWAustraliaSunday7
Yue WuUNSWNSWAustraliaSunday6
David KingslandNCANSWAustraliaSunday3
Simon O'ConnorSOPANSWAustraliaSunday8
Robert TalbotWANSWAustraliaSunday7
Mark MooyIllNSWAustraliaSunday5
Allan ZhangUNSWNSWAustraliaSunday3
David ThompsonNCANSWAustraliaSunday8
Andrew LeBrocqFHNSWAustraliaSunday7
Roger TaylorLCANSWAustraliaSunday6
Chris BriggsSOPANSWAustraliaSunday8
Viet Thai NguyenSOPANSWAustraliaSunday5
Steve CheahSOPANSWAustraliaSunday4
Paul SimonidesSTGNSWAustraliaSunday4
Andrew HigginsRGANZNew Zealand09:0015:00
Warren KertellAUKNZNew Zealand12:0015:00
Duncan LiuRGANZNew Zealand09:0012:00
Scott CollettRGANZNew Zealand09:0015:00
Greg OpieEFASAAustralia
Alex SobieckiAACSAAustralia
Jordan WomacksAACSAAustralia
LYNDON MAYMPBSQLDAustralia
SHANE BEARDGCTASQLDAustralia
SHELDON GANNONGCACSQLDAustralia
RYAN TYACKSCASQLDAustralia
BRENDAN MCCONNELLMPBSQLDAustralia
ROD BRIER-MILLSGCTASQLDAustralia
PAUL CARTWRIGHTMPBSQLDAustralia
GERRY FOGLIARESISCASQLDAustralia
MICHAEL SCHILLINGGCTASQLDAustralia
CAMERON WALKERGCACSQLDAustralia
ANDRE BUHOTCASQLDAustralia
HARVEY PRICEGCACSQLDAustralia
DALE WILSONGCACSQLDAustralia
ALEX LOWSCASQLDAustralia
Shayne LesliePATASAustralia
Steve PeterAIMVICAustralia3pm
Leo ScheinerAIMVICAustralia3pm
Lachlan RuddellAIMVICAustralia3pm
Brian PhelanMACVICAustralia12pm
Preetinder SinghDVAVICAustralia9am
Richard GuiseVICAustralia12pm
Gerry MiddendorpWAVICAustralia3pm
Luke NormanWAVICAustralia9am
KL TeohAIMVICAustralia12pm
Chuan-Chee TingVICAustralia9am
Edwin CainPACVICAustralia3pm
Robert WelshSETAVICAustralia9am
Paul BowenN/AVICAustralia3pm
Jim ParkSAVICAustralia9am
Alec PottsTCAGVICAustralia3pm
Will ToopSAVICAustralia9am
Peter BennettTCAGVICAustralia12pm
Mitchell JamesSETAVICAustralia9am
Anton RobinsVICAustralia3pm
Edward CookMACVICAustralia12pm
Nigel GoodchildWoodyWAAustralia
Open Womens Recurve:20 entries
Tetyana MelnykUNSWNSWAustraliaSunday9
Tracy BryenSOPANSWAustraliaSunday10
Kathy KuestlerNANSWAustraliaSunday10
Odette SnazelleSBMNSWAustraliaSunday10
Marie-Luise AgiusSTGNSWAustraliaSunday9
Nicole MooyIllNSWAustraliaSunday9
Marianne ReickmannCBSAAustralia
Rachael MountfordAACSAAustralia
Miranda TiongWBSAAustralia
INGRID BROOKSHAWTCASQLDAustralia
SHELLEY ALLSOPPGCTASQLDAustralia
SIGNE DALSGAARDMPBSQLDAustralia
JESSICA SUTTONMPBSQLDAustralia
Erika AnearPATASAustralia
Leanne StrahanN/AVICAustralia3pm
Litza WatersPACVICAustralia9am
Annie GuoWACVICAustralia9am
H TeohAIMVICAustralia12pm
Anka DitmannAIMVICAustralia3pm
Dawn Nelson-FurnellAAVICAustralia3pm
Open Mens Compound:90 entries
Paul SmithCACACTAustralia1pm11
Michael RowleyTACACTAustralia11am11
Mark RichardsTACACTAustralia11am8
Anthony BiondoTACACTAustralia11am2
Stephen WeeksPIACNQLDAustralia
Geoff SchillaciPIACNQLDAustralia
Nick KondisenkoPCYCNQLDAustralia
Peter MulliganTTANQLDAustralia
Michael WilkinsonMossmanNQLDAustralia
Bill RobinsTCANQLDAustralia
Brian DonohoePIACNQLDAustralia
Anthony EldridgeMossmanNQLDAustralia
Tony ZubaljTTANQLDAustralia
Jascha GusmeroliMossmanNQLDAustralia
JASON LIVINGSTONPIACNQLDAustralia
Dean SchultePIACNQLDAustralia
Guy PhillipsNANSWAustraliaSaturday5
Zoran SingerovBANSWAustraliaSaturday5
Eric TagudinSOPANSWAustraliaSaturday9
Scott BuscombeNCANSWAustraliaSaturday5
Dennis CarsonARMNSWAustraliaSaturday5
Jeffrey CarsonARMNSWAustraliaSaturday6
Brenton NeuschulzWTANSWAustraliaSaturday6
Sunny JunKGBNSWAustraliaSaturday7
Mark BrothersNCANSWAustraliaSaturday6
Ricci CheahSOPANSWAustraliaSaturday6
Frankie AllanNCANSWAustraliaSaturday7
Paul AllenTANSWAustraliaSaturday4
Tim AllenTANSWAustraliaSaturday7
Chris KingSOPANSWAustraliaSaturday7
Vernon PetersenBANSWAustraliaSaturday8
David CroskeryGisborneNZNew Zealand2
Jason ClarkeRGANZNew Zealand09:0015:00
Darryn CornwellSVACSAAustralia
Sandy HancockAACSAAustralia
Grant ColeSVACSAAustralia
Pat CoghlanSVACSAAustralia
David MillarKASAAustralia
Kieran MoorsSVACSAAustralia
Aaron TetleyTFIACSAAustralia
Michael CowinMNASAAustralia
Rob MilamCBSAAustralia
ABDUL SAFAEICASQLDAustralia
Michael BROSNANMPBSQLDAustralia
RICHARD HEINSCASQLDAustralia
LYNDON MAYMPBSQLDAustralia
JUSTIN OLEXIENKOABASQLDAustralia
GREG JANSGCACSQLDAustralia
TREVOR MAYTCASQLDAustralia
IAN HORNESCASQLDAustralia
DAVE SUTTONMPBSQLDAustralia
SCOTT HAGAMANGCTASQLDAustralia
CRAIG GILLESPIEMPBSQLDAustralia
MARK LOGANGCTASQLDAustralia
JOHN MOISANDERBDACSQLDAustralia
Russell HicksBBTASAustralia
Tony GilbertPATASAustralia
Paul KorosiPATASAustralia
Chris SpringerHATASAustralia
Luke NormanWAVICAustralia3pm
Mark McKnightVICAustralia3pm
Michael HoeboorYDAVICAustralia9am
Brendan JonesMACVICAustralia12pm
James ConnellyDiamond ValleyVICAustralia
John RaeTCAGVICAustralia11.00am
Jarrad CootsDVAVICAustralia9am
Damien SinclairSAVICAustralia9am
Gurvinder SekhovDVAVICAustralia9am
Marcus AnearDVAVICAustralia9am
David GiulieriSAVICAustralia12pm
Colin RobertsonPAVICAustralia9am
Zoran TybakovicDVAVICAustralia12pm
Scott ThorntonYVAVICAustralia9am
Julian HowdenYBVICAustralia12pm
Frank AarsmanAIMVICAustralia9am
Peter BennettTCAGVICAustralia9am
Glen KleidonPACVICAustralia3pm
Dom ModaffariPACVICAustralia3pm
Clint PughPACVICAustralia12pm
Geoff RogersN/AVICAustralia12pm
Peter MosseTCAGVICAustralia9am
Nick GrahamTCAGVICAustralia9am
Peter ReidSAVICAustralia3pm
Will ToopSAVICAustralia3pm
Peter MarianiSETAVICAustralia12pm
Rob StephensonBHCAVICAustralia12pm
Marcel VerstegenAIMVICAustralia12pm
Con OuraniosAIMVICAustralia3pm
Bryce LeeSAVICAustralia12pm
Simon TempletonWoodyWAAustralia
Open Womens Compound:27 entries
Rachel MorganTACACTAustralia1pm6
Muna PawsonTACACTAustralia11am6
Kerry DonaldTACACTAustralia9am3
Cassie McCallCACACTAustralia1pm4
Pamela BrothersNCANSWAustraliaSaturday12
Fiona HydeIllNSWAustraliaSaturday12
Barbara ScottGWDNZNew Zealand12:0015:00
Sarah CollettRGANZNew Zealand09:0012:00
Chloe UnderdownGisborneNZNew Zealand8
Sandy HughesGisborneNZNew Zealand6
Wendy MoylanCBSAAustralia
Sherry GaleSVACSAAustralia
LEAH BULTITUDEGEASQLDAustralia
MADELEINE FERRISGCTASQLDAustralia
ALICE SPARKSMPBSQLDAustralia
DIANA CARTWRIGHTMPBSQLDAustralia
Erika AnearPATASAustralia
Karina MarshallDVAVICAustralia9am
Kate LyonsDVAVICAustralia9am
Heather LangenakkerTCAGVICAustralia9am
Rebecca ElliottSAVICAustralia3pm
Siobhan WallaceAIMVICAustralia3pm
Viv BennettTCAGVICAustralia9am
Julia LouisePACVICAustralia12pm
Fiona GuestWCAVICAustralia12pm
Heather LangenakkerTCAGVICAustralia11.00am
Cassie BurrellAACWAAustralia
Open Mens Longbow:13 entries
Robert SharplesPIACNQLDAustralia
Ian BarberTFIACSAAustralia
Bob HayTFIACSAAustralia
Nigel SteynAACSAAustralia
SAM D'APRILEGEASQLDAustralia
Nick GrahamTCAGVICAustralia3pm
Lachlan RuddellAIMVICAustralia12pm
Bryan DugganTCAGVICAustralia12pm
Paul GengSAVICAustralia12pm
Chris FogwillDVAVICAustralia12pm
Guenter LichtDVAVICAustralia3pm
Robert HawkinsPACVICAustralia12pm
Ian SimmondsYVAVICAustralia3pm
Open Female Recurve Barebow:7 entries
Frances AtkinsCACACTAustralia9am1
Christine WawrykEFASAAustralia
Kerrianne BadcockBBTASAustralia
Leanne StrahanN/AVICAustralia9am
Ros GriegYVAVICAustralia3pm
Trudy ScottSAVICAustralia12pm
Deb JonesMACVICAustralia12pm
Open Male Recurve Barebow:10 entries
Michael TurnerTACACTAustralia11am15
Michael FisherTACACTAustralia9am10
Bill IrvineWVACACTAustralia9am13
Richard CoxWVACACTAustralia9am9
Ian BurchillHATASAustralia
Paul BowenN/AVICAustralia9am
Kean NgaiWCAVICAustralia9am
Michael HoeboorYDAVICAustralia12pm
Martin GengSAVICAustralia3pm
James GoodchildWoodyWAAustralia
Open Mens Compound Barebow:2 entries
Warren SpryTFIACSAAustralia
Ryan GreenTCAGVICAustralia9am
Open Mens Crossbow:2 entries
Marcel VerstegenAIMVICAustralia3pm
Ray MorganDVAVICAustralia12pm
Open Womens Crossbow:1 entries
Helen KempRGANZNew Zealand09:0012:00
Open Womens Longbow:7 entries
Lisa LlorensWVACACTAustralia9am15
Regina BohlerSBMNSWAustraliaSunday14
Georgina BellAACSAAustralia
SANDY DUNSTANCASQLDAustralia
Cara GilbertTCAGVICAustralia3pm
Sam CrawfordTCAGVICAustralia3pm
Dawn Nelson-FurnellAAVICAustralia12pm
Open Womens Barebow Compound:1 entries
Irene NormanWAVICAustralia3pm
Mens Sporting Crossbow:11 entries
Daren O'SheaWoodyWAAustralia
Brendon CahillWoodyWAAustralia
Robert HolnessWoodyWAAustralia
Aron MilesWoodyWAAustralia
Quintin SmithWoodyWAAustralia
David RobsonWoodyWAAustralia
Simon TempletonWoodyWAAustralia
Mark ProtheroWoodyWAAustralia
Kevin BuchananWoodyWAAustralia
Frank BerryWoodyWAAustralia
Brendon CahillWoodyWAAustralia
Masters Mens Recurve:31 entries
Ian MacKinnonTACACTAustralia1pm3
Ingo EversCACACTAustralia9am8
Clinton WylieTACACTAustralia11am18
Colin SymonsTACACTAustralia1pm2
Stephen CaldicottTACACTAustralia9am12
Merv FlanneryPCYCNQLDAustralia
Stuart BaileySTGNSWAustraliaSunday1
Nick MesterovicGNLNSWAustraliaSunday2
Terence MahoneyNCANSWAustraliaSunday1
Garry MaxfieldSBMNSWAustraliaSunday2
Noel SnazelleSBMNSWAustraliaSunday3
Trevor KennersonTAUNZNew Zealand12:0015:00
Dennis McLeodMBACNZNew Zealand09:0012:00
Mike AshburnWhakataneNZNew Zealand11
Louis SkekliosTFIACSAAustralia
Stephen StocksTFIACSAAustralia
Ian ClayfieldEFASAAustralia
BEVAN MCCONNELLMPBSQLDAustralia
KIM BEECHSCASQLDAustralia
CLIVE DALKINSGCACSQLDAustralia
Warren DonnellyHATASAustralia
Ian BessellBBTASAustralia
Andrew FluckPATASAustralia
Jeff GarnerPATASAustralia
Gerry MiddendorpWAVICAustralia9am
Peter Nelson-FurnellAAVICAustralia12pm
Mario ViganoAIMVICAustralia3pm
L RobertsonAIMVICAustralia3pm
Rudra RahvlanBHCAVICAustralia9am
Ray SmithAofGWAAustralia
Geoff WilkinsonAofGWAAustralia
Masters Womens Recurve:7 entries
Yvonne WomersleyTTANQLDAustralia
Pat McLaughlinIllNSWAustraliaSunday11
Diane CransonIllNSWAustraliaSunday11
Jill SparkesTFIACSAAustralia
Trudy YoudBBTASAustralia
Jo LawrenceVICAustralia3pm
Glynis WilkinsonAofGWAAustralia
Masters Mens Compound:28 entries
Don CheongWVACACTAustralia1pm9
Nick SedorkinTCANQLDAustralia
Ian BurnettTTANQLDAustralia
Tim HoadPIACNQLDAustralia
Wayne MooreTTANQLDAustralia
Peter FeeneyECANSWAustraliaSaturday10
James LarvenLCANSWAustraliaSaturday8
Mark TebbuttLCANSWAustraliaSaturday11
Geoff DyerLCANSWAustraliaSaturday10
Paul HumeRGANZNew Zealand09:0012:00
Keith MartinAUKNZNew Zealand09:0012:00
Colin MarshallGisborneNZNew Zealand13
Chris UnderdownGisborneNZNew Zealand10
Ken MoylanCBSAAustralia
GREG JANSGCACSQLDAustralia
BRIAN HAGAMANGCTASQLDAustralia
ROBERT BEESTONMPBSQLDAustralia
DAVID HUMPHREYSMPBSQLDAustralia
SCOTT KIRKLANDGEASQLDAustralia
JOHN MOISANDERBDACSQLDAustralia
Paul MalinowskiPATASAustralia
Paul MurrayMACVICAustralia9am
Chris WoodBHCAVICAustralia12pm
Bruce SaurineSAVICAustralia9am
Charles LeitaoSAVICAustralia9am
David GiulieriSAVICAustralia9am
Michael PlessDVAVICAustralia9am
Nic OosthuizenBenaraWAAustralia
Masters Womens Compound:8 entries
Lynette VidlerBTCNSWAustraliaSaturday11
Lorraine JonesLCANSWAustraliaSaturday4
Karen MiddletonGisborneNZNew Zealand15
Sue MartinAACSAAustralia
KERRY CHERASMPBSQLDAustralia
JO WILLIAMSMPBSQLDAustralia
Annette CouttsDVAVICAustralia12pm
Ida PlessDVAVICAustralia9am
Masters Women Barebow Recurve:3 entries
Dianne OllingtonBBTASAustralia
Jane TongsMACVICAustralia3pm
Ros GreigYVAVICAustralia9am
Masters Mens Longbow:11 entries
Richard HusselbeeCACACTAustralia9am14
Craig WilliamsKGBNSWAustraliaSunday13
Kevin GirardMANSWAustraliaSunday13
Barry TeitzelAACSAAustralia
SAM D'APRILEGEASQLDAustralia
GREG JACKSONGCTASQLDAustralia
Simon HitchonTCAGVICAustralia3pm
Peter Nelson-FurnellAAVICAustralia3pm
Robin SidebothamTCAGVICAustralia12pm
George SznekTCAGVICAustralia12pm
Guenter LichtDVAVICAustralia9am
Masters Men Barebow Recurve:4 entries
Victor NolanSBMNSWAustraliaSunday13
Paul TongsMACVICAustralia3pm
George SznekTCAGVICAustralia3pm
Ken VineyMACVICAustralia3pm
Masters Men Crossbow:4 entries
John HansPIACNQLDAustralia
Terry LancasterGANSWAustraliaSaturday13
Mark GoodyerKASAAustralia
Trevor HancockCBSAAustralia
Masters Womens Crossbow:1 entries
Sharon GrimstonMANSWAustraliaSaturday14
Masters Mens Compound Barebow:3 entries
Greg StoneTACACTAustralia11am13
Craig WilliamsKGBNSWAustraliaSaturday1
Romeo CabionTCAGVICAustralia12pm
Masters Womens Compound Barebow:1 entries
Irene NormanWAVICAustralia9am
Masters Womens Longbow:1 entries
Sheryn LichtDVAVICAustralia12pm
Veterans Mens Recurve:10 entries
Danny StasenkaWANSWAustraliaSunday12
Ken PayneLCANSWAustraliaSunday12
Darryl DrakeSBMNSWAustraliaSunday12
Gerald HawkinsAACSAAustralia
Ian DalwoodTFIACSAAustralia
KEVIN SMITHTCASQLDAustralia
PATRICK BARDENGCTASQLDAustralia
Armin HowaldHATASAustralia
Jim ParkSAVICAustralia12pm
Ron HardyCBVICAustralia3pm
Veterans Womens Recurve:4 entries
Mary PeitschPCYCNQLDAustralia
Carolyn PollackPIACNQLDAustralia
Flocy MartirSTGNSWAustraliaSunday11
Sue SwainBenaraWAAustralia
Veterans Mens Compound:28 entries
Desmond BurkeTACACTAustralia9am18
Garry BlundenCACACTAustralia1pm16
Keith EllisKGBNSWAustraliaSaturday11
Ken WrightWANSWAustraliaSaturday3
Norm LumbyLCANSWAustraliaSaturday3
Allan McVicarKGBNSWAustraliaSaturday8
Kevin AllenTANSWAustraliaSaturday10
Wayne GoodmanGNLNSWAustraliaSaturday3
Mike CollinsonCDANSWAustraliaSaturday10
Kevin HornTAU/NZNZNew Zealand
Ray HoustonRichmondvaleNZNew Zealand1
Kevin HornTAUNZNew Zealand09:0015:00
Michael ThomsonRGANZNew Zealand09:0015:00
John HuntingdonWhakataneNZNew Zealand15
Geoff BlesingABASAAustralia
Graham (Mick) MattinTFIACSAAustralia
Bruce GardnerGSASAAustralia
Ian HarrisBLASAAustralia
GRAHAME BULTITUDEGEASQLDAustralia
NEIL DIGWEEDGCTASQLDAustralia
MIKE COWIEMPBSQLDAustralia
ALEX IRVINEABASQLDAustralia
Robert PopeHATASAustralia
Merv GrinsteadTCAGVICAustralia3pm
Bruce SaurineSAVICAustralia3pm
Leigh CornishDVAVICAustralia12pm
John CarringtonBaldivisWAAustralia
Dan O'RyanBaldivisWAAustralia
Veterans Womens Compound:4 entries
Helen BochowTC of ANQLDAustralia
Maria WrightWANSWAustraliaSaturday4
Aileen AndersonAACSAAustralia
Patricia FreemanPATASAustralia
Veteran Mens Barebow Recurve:3 entries
Barry BridgesKGBNSWAustraliaSunday14
Ric PetersenEFASAAustralia
DAVID ARROWSMITHGCTASQLDAustralia
Veteran Men Barebow Compound:1 entries
Willy EggermontSTGNSWAustraliaSaturday1
Veteran Men Crossbow:4 entries
David WallerTACACTAustralia1pm18
George NeilsonTC of ANQLDAustralia
Keith BonusSTGNSWAustraliaSaturday13
Merv GrinsteadTCAGVICAustralia9am
Veteran Mens Longbow:6 entries
Bob SheehanLCANSWAustraliaSunday14
Willy EggermontSTGNSWAustraliaSunday14
Dean PettmanAACSAAustralia
PHILLIP BUHOTCASQLDAustralia
Peter StarrBBTASAustralia
Barry CreelmanBaldivisWAAustralia
Junior Boys Compound:8 entries
Tom CaldicottTACACTAustralia9am2
Timothy EversCACACTAustralia9am6
Michael MulliganTTANQLDAustralia
Lachlan BurnettTTANQLDAustralia
Alex KingSOPANSWAustraliaSaturday8
Jesse GaleSVACSAAustralia
James MattinTFIACSAAustralia
Sam WeedonYDAVICAustralia12pm
Junior Girls Compound:3 entries
Tayla KingSOPANSWAustraliaSaturday11
Louise AbbottBLASAAustralia
Renae FarrugiaDVAVICAustralia12pm
Junior Boys Recurve:8 entries
Max CheongWVACACTAustralia1pm12
Michael ZachmannECANSWAustraliaSunday4
Damian PauleyAACSAAustralia
JON MCCULLOUGHCASQLDAustralia
RYAN TYACKSCASQLDAustralia
Jordan CsizmadiaPACVICAustralia9am
Stuart MoreyAIMVICAustralia9am
Edward CookMACVICAustralia9am
Junior Girls Recurve:3 entries
Ailish PattenPIACNQLDAustralia1
Katie ToddECANSWAustraliaSunday2
Natacha WonnebergerMACVICAustralia9am
Junior Boys Compound Barebow:1 entries
Bayden EllisonCTANSWAustraliaSaturday2
Junior Boys Sporting Crossbow:1 entries
Liam Hollingsworth-HughesWBSAAustralia
Cadet Boys Barebow Recurve:2 entries
Joshua Rigby-ScraggYVAVICAustralia3pm
Quinton CrawfordTCAGVICAustralia12pm
Cadet Boys Compound:18 entries
Reece KalosQACACTAustralia9am16
Dakota SmithTACACTAustralia9am17
Domonic SchillaciPIACNQLDAustralia
King VienPIACNQLDAustralia
Brodie MiddletonGisborneNZNew Zealand1
Hiroki GohRACNZNew Zealand12:0015:00
Josh SouthKASAAustralia
Ben MalinEFASAAustralia
SEAN KENMANGEASQLDAustralia
Tyler TiffinPATASAustralia
Wesley DugganTCAGVICAustralia12pm
Matt LingTCAGVICAustralia9am
Hayden ReidSAVICAustralia9am
Mitchell RogersN/AVICAustralia9am
Lucky CommissoAIMVICAustralia9am
Nick ReynoldsYDAVICAustralia12pm
Edwin DilnutMACVICAustralia12pm
Lindsay WoodDACWAAustralia
Cadet Girls Compound:4 entries
Rachel HughesGisborneNZNew Zealand3
Iori TiwariRACNZNew Zealand12:0015:00
Taylah FreemanPATASAustralia
Taylah SomervilleTCAGVICAustralia3pm
Cadet Boys Recurve:18 entries
Chad BrownWVACACTAustralia1pm7
Flyn HackPIACNQLDAustralia
Harison MarshallPIACNQLDAustralia
Yoshiki ImiyaWANSWAustraliaSunday1
Mykel TurnerTAUNZNew Zealand12:0015:00
Mikael JohannissonSHONZNew Zealand09:0012:00
Sean WalkerASQUADNZNew Zealand12:0015:00
James MastanduonoAACSAAustralia
James OsisAACSAAustralia
Sean HamiltonAACSAAustralia
James StaudeAACSAAustralia
COLIN FORSTERMPBSQLDAustralia
JON FREEMANCASQLDAustralia
Hayden ReidSAVICAustralia3pm
Daniel KoraAIMVICAustralia3pm
Beau EvansAIMVICAustralia3pm
Trey MorganBunburyWAAustralia
Jayden VitlerPlantagenetWAAustralia
Cadet Girls Recurve:7 entries
Claire CaldicottTACACTAustralia9am7
Claudia Padanyi-RyanWVACACTAustralia1pm10
Jess GreensteinSTGNSWAustraliaSunday1
Alex MacQueenSTGNSWAustraliaSunday2
Annalise RisiRACNZNew Zealand12:0015:00
Louise KempSHONZNew Zealand09:0012:00
Luana GengSAVICAustralia9am
Cadet Boys Longbow:1 entries
Dakota SmithTACACTAustralia1pm15
Cadet Girls Recurve Barebow:2 entries
Taylah SomervilleTCAGVICAustralia9am
Luana GengSAVICAustralia3pm
Cadet Boys Compound Barebow:1 entries
Bryce EllisonCTANSWAustraliaSaturday1
Intermediate Boys Recurve:15 entries
Andrew VernonPIACNQLDAustralia
Sebastian AshburnWhakataneNZNew Zealand9
Harrison BoutAACSAAustralia
Travis PauleyAACSAAustralia
Sebastian HoganGSASAAustralia
James ClarkeAACSAAustralia
KYNAN SCHILLINGGCTASQLDAustralia
JORDAN CARTWRIGHTMPBSQLDAustralia
Luke MurrayMACVICAustralia9am
Martin GengSAVICAustralia9am
Christopher OuraniosAIMVICAustralia3pm
Alec PottsTCAGVICAustralia9am
Steven HillsPlantagenetWAAustralia
Jan-Eloff Von ZieglerYOKWAAustralia
Tykan BennettBENWAAustralia
Intermediate Girls Compound:3 entries
EMILY SUTTONMPBSQLDAustralia
Alisha SomervilleTCAGVICAustralia9am
Penny VissariouMACVICAustralia9am
Intermediate Boys Compound:20 entries
Bradley MoxonTACACTAustralia1pm5
Logan WilliamsTACACTAustralia11am16
Dean VardanegaTACACTAustralia11am12
Joe GiffordTACACTAustralia11am5
Ira DonohoePIACNQLDAustralia
Sean PiancaSOPANSWAustraliaSaturday9
Lachlan McLeodWANSWAustraliaSaturday2
Mat TonowiczSOPANSWAustraliaSaturday9
Dean CroskeryGisborneNZNew Zealand5
David ColeSVACSAAustralia
RYAN MEEHANMPBSQLDAustralia
TREVOR HEINSCASQLDAustralia
JOEY FOGLIARESISCASQLDAustralia
ANTHONY CARROLLMPBSQLDAustralia
Cameron SchwabePATASAustralia
Ian TongsMACVICAustralia3pm
Simon BoldMACVICAustralia9am
Darian PorterPACVICAustralia12pm
Jordan KleverlaanN/AVICAustralia12pm
Hayden DuffTCAGVICAustralia9am
Intermediate Girls Recurve:7 entries
Dana BiondoTACACTAustralia11am3
Alisha DuthieMTGNZNew Zealand12:0015:00
Jess ClayfieldEFASAAustralia
Katelyn BarberTFIACSAAustralia
Angela DuncanPheonix Archery ClubVICAustralia3pm
Jessica WhittakerPACVICAustralia3pm
Sharnyce HudsonPLAWAAustralia
Intermediate Boys Longbow:1 entries
Daniel DwyerTACACTAustralia9am 4
Intermediate Boys Recurve Barebow:3 entries
Bradley BishopIllNSWAustraliaSunday13
Cameron SchwabePATASAustralia
Corey BadcockBBTASAustralia
Intermediate Girls Recurve Barebow:1 entries
Jasmin McTainshYVAVICAustralia3pm
Intermediate Girls Longbow:1 entries
Natasha BeierTCAGVICAustralia9am
Intermediate Boy Barebow Compound:1 entries
Jai MartinPACVICAustralia3pm
Cub Girls Recurve:7 entries
MADDISON STUARTGCTASQLDAustralia
TYNEAL SCHMIDTSCASQLDAustralia
JESSICA SUTTONMPBSQLDAustralia
ABBEY SCOTTSQLDAustralia
Bianca CairnsHATASAustralia
Nikita PorterPACVICAustralia12pm
I RobertsonAIMVICAustralia3pm
Cub Boys Recurve:18 entries
Kane WilsonWANSWAustraliaSunday5
Bradley MooyIllNSWAustraliaSunday6
Charlie MagareyAACSAAustralia
JADEN LOWSCASQLDAustralia
NICHOLAS TURNERMPBSQLDAustralia
FRASER MILLERGCTASQLDAustralia
Jackson Bence-CollinPACVICAustralia12pm
Joshua EllisAIMVICAustralia3pm
William SpimerAIMVICAustralia3pm
Tom ZaradicAIMVICAustralia3pm
Ben HowellAIMVICAustralia3pm
Anthony ScheinerAIMVICAustralia3pm
J TeohAIMVICAustralia12pm
Evan MazurAIMVICAustralia3pm
Robert TongsMACVICAustralia3pm
B RobertsonAIMVICAustralia3pm
Ethan DuffPACVICAustralia3pm
D OystonAIMVICAustralia3pm
Cub Girls Compound:9 entries
Madeleine SalvestroTACACTAustralia11am1
Eliza PeruzziTACACTAustralia11am9
Alexandra HunterTANSWAustraliaSaturday2
Rachael KingSOPANSWAustraliaSaturday12
Aspen PughPACVICAustralia12pm
Frida DrysdaleTCAGVICAustralia9am
Ally ReidSAVICAustralia12pm
Olivia ReidSAVICAustralia12pm
Niamh JonesMACVICAustralia12pm
Cub Boys Compound:15 entries
Jarrod RossitorTACACTAustralia11am10
Byron MarkTACACTAustralia11am4
Joshua PawsonTACACTAustralia11am7
Bryce FabianiMossmanNQLDAustralia
Hayden CramptonECANSWAustraliaSaturday1
Jarrod WilsonIllNSWAustraliaSaturday3
Isaac ElleryAucklandNZNew Zealand12
Samuel BarberTFIACSAAustralia
Chris VissariouMACVICAustralia9am
Sam BreedenYVAVICAustralia3pm
Wyatt ThorntonYVAVICAustralia9am
Harry HowdenYBVICAustralia9am
Jye KilgoreTCAGVICAustralia12pm
Brandon SmithPACVICAustralia3pm
Angus SheppardPACVICAustralia3pm
Cub Girls Recurve Barebow:2 entries
Carlin GrahamTCAGVICAustralia12pm
Frida DrysdaleTCAGVICAustralia3pm
Cub Boys Longbow:1 entries
Ryan GrahamTCAGVICAustralia12pm
Cub Boys Recurve Barebow:2 entries
Jordan ChurchwardSQASSQLDAustralia
Tristan RobertsonPACVICAustralia9am
Entries Per State
ACT 49 entries
NSW 93 entries
NQLD 36 entries
SA 61 entries
SQLD 78 entries
TAS 26 entries
VIC 189 entries
WA 30 entries
New Zealand 37 entries
Norfolk 0 entries
Access Level: Public 159669 Visits Since 1/4/2012